Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1849
Stary 05.10.2010, 12:23
Tak. Ja tak uważam, że Maaskant ma drużynę nawet na MP, a conajmniej na miejsce w pierwszej trójce. Nie uważam jednak, że nie trzeba transferów, ale 1-2 zawodników, kreatorów gry, bo takich nigdy za wiele. Zwłaszcza, że będziemy mieli problem, kto ma grać bezpośrednio za Pawłem Brożkiem. Narazie nikogo takiego nie widzę, a przydałby się taki młody, zdolny.
Odpowiedz cytując