|
Możeby tak mniej wywiadów trenera, a więcej... goli dla Wisły w meczach?
Ub. tydzień - miesięcznik Futbol, poniedziałek - gw, wtorek - gk, środa - ? itd. Pytania bardzo podobne, odpowiedzi oczywiście też... bo jakie mają być.
Spokojnie... Bunoza i Kowalski zagrali na zero z przedostatnią drużyną w lidze u siebie. Jak się to ma do aspiracji bycia w trójce, MP a o pucharach nawet nie wspominam. Na radość w temacie progresu formy stoperów o wiele za wcześnie.
|