wolfy napisał(a):

|
Czy Jovanović broniłby w którymkolwiek z klubów pierwszej piątki?
|
Uran235 napisał(a):

|
Jovanović popatrzmy... Jaga na pewno nie, Korona raczej nie, GKS raczej nie, Lechia też chyba nie...
|
Był już "Ćwieląg", teraz widzę moda na "Jovanovića"...