Wyświetl pojedynczy post
Jazon
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1843
Stary 05.10.2010, 11:20
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Czy Jovanović broniłby w którymkolwiek z klubów pierwszej piątki?

Uran235 napisał(a):Wyświetl post
Jovanović popatrzmy... Jaga na pewno nie, Korona raczej nie, GKS raczej nie, Lechia też chyba nie...
Był już "Ćwieląg", teraz widzę moda na "Jovanovića"...
Odpowiedz cytując