|
Drużyna ma całkiem dobry skład. Z tym można się zgodzić, tylko brakuje im jednego czy dwóch dobrych meczów, by popchnąć ten wózek do przodu i jechać dalej. Wisła właściwie była budowana od fundamentów w tym sezonie, czyli od obrony. Poczekajmy na wyniki i nie bądźmy w gorącej wodzie kąpani. Ja jakoś dziwnie jestem spokojny o te wyniki, bo Maaskant daje jakąś gwarancję jakości. Trzeba tylko spokojnie poczekać i przyjść na stadion, dopingować.
|