Wyświetl pojedynczy post
sandbender
Graf Zero
 
 
Od: 08.2004
Skąd: stamtąd :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10349
Stary 05.10.2010, 10:37
carpenter napisał(a):Wyświetl post
Novaturas?
Nie opłaca się. Lepiej byłoby połączyć obie firmy i w Polsce występować pod nazwą Orbis Travel czy jak to się tam nazywało.

Novaturas jest nieznany w Polsce. Teraz jak przysłowiowy Kowalski będzie chciał kupić wycieczkę w "porządnym" biurze to pójdzie do Neckermanna an nie do Novaturas. A tak to może by poszedł do Orbisu.


---------------------

Skoro polityka. Historia z listami PO mnie umacnia w przekonaniu, że wybory samorządowe to zło.
Jantos mówi, że umieszczono (sic!) ją na liście w NH, gdzie nie zna ulic nie mówiąc o problemach. Gibała mówi, że po to żeby PO miała więcej niż PiS w Hucie.
Ot i cały wykur.isty plan rozwoju Krakowa. Mieć więcej niż PiS. Nie spodziewam się również żeby z drugiej strony było inaczej.