Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35714
Stary 05.10.2010, 08:25
Feniks1983 napisał(a):Wyświetl post
Dokladnie tak. To sama prawda o Naszym bagienku. Tez uwazam ze wychwalanie kogos za to ze trzy razy kopnal prosto pilke to zenada. Zreszta idealnie w to bagno wpisuje sie sam selekcjoner, ktory tez powoluje zawodnikow po dwoch gora trzech dobrych meczach. Ok zgadzam sie ze w Polsce lezy szkolenie, brak talentow i ze trzeba szukac i probowac kazdego kto chodzi prosto i ma co nie co oleju w glowie, ale juz robienie z takich zawodnikow odrazu gwiazd i wychwalanie pod niebiosa jest gruba przesada i powoduje ze sodowka co po niektorym uderza do glowy i mysla ze sa Panami tego swiata.

Wolakiewicz miewal lepsze mecze juz wczesniej, miewal tez duzo gorsze, tak jak wiekszosc w Naszej lidze zawodnikow. Pytanie tylko czy aby na pewno przydalby sie w WisleCzy to polka pozwalajaca muslec o czyms wiecej niz tylko EkstraklasieMam co do tego watpliwosci, ale bardzo bym chcial sie mylic w tej sprawie.


Pozdrawiam
Wiesz co jest najgorsze w tym wszystkim? To że Wisła aktualnie nie wyróżnia się niczym szczególnym w naszej lidze. Lepsza obronę niż nasza ma aktualnie 5 drużyn w lidze (Jaga, Korona,Lech,Lechia,Bełchatów).
Niemal każdy obrońca z drużyn które przed chwilą wymieniłem byłby dla nas wzmocnieniem. Nawet taki Wołakiewicz... I nie zmienia tego faktu nawet zagraniczny trener, nowy stadion i wierni kibice. JESTEŚMY PRZECIĘTNIAKAMI.
Ostatnio edytowane przez PANDEM0NIUM : 05.10.2010 o godz. 08:28.
Odpowiedz cytując