Wiesz co jest najgorsze w tym wszystkim? To że Wisła aktualnie nie wyróżnia się niczym szczególnym w naszej lidze. Lepsza obronę niż nasza ma aktualnie 5 drużyn w lidze (Jaga, Korona,Lech,Lechia,Bełchatów).
Niemal każdy obrońca z drużyn które przed chwilą wymieniłem byłby dla nas wzmocnieniem. Nawet taki Wołakiewicz... I nie zmienia tego faktu nawet zagraniczny trener, nowy stadion i wierni kibice. JESTEŚMY PRZECIĘTNIAKAMI.