Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18555
Stary 04.10.2010, 22:39
Arkas napisał(a):Wyświetl post
Coś słyszałem że w czw ma być charytatywny mecz piłki i kosza na hali piłkarzy i koszykarek a nigdzie nie mogę znaleźć infa o tym. To jest nadal aktualne?
Fascynujące ...

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...wylicytowania/
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=24043
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=24058
http://www........./news/show/5622__...my_darkowi__b_
http://www........./news/show/5641__...c_darkowi___b_
http://www.wislasoccer.com/news_item_11553.htm
http://www.wislaportal.pl/news.php?id=18648

Rzeczywiście ... przemilczana sprawa :(

Przepraszam za liste linków (a to i tak nie wszystkie) ale czasem powala mnie ignorancja
Odpowiedz cytując