Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
Od: 10.2003
Skąd: Kraków
Offline
#
18555
04.10.2010, 22:39
Arkas
napisał(a):
Coś słyszałem że w czw ma być charytatywny mecz piłki i kosza na hali piłkarzy i koszykarek
a nigdzie nie mogę znaleźć infa o tym
. To jest nadal aktualne?
Fascynujące ...
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...wylicytowania/
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=24043
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=24058
http://www........./news/show/5622__...my_darkowi__b_
http://www........./news/show/5641__...c_darkowi___b_
http://www.wislasoccer.com/news_item_11553.htm
http://www.wislaportal.pl/news.php?id=18648
Rzeczywiście ... przemilczana sprawa :(
Przepraszam za liste linków (a to i tak nie wszystkie) ale czasem powala mnie ignorancja
POLUB OFICJALNE KONTO WISŁY KRAKBET!
Żmijka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Żmijka
Odwiedź stronę domową użytkownika Żmijka!
Znajdź inne posty napisane przez Żmijka