tofik napisał(a):

|
Szkoda, że taki szpec się marnuje na forum zamiast sprowadzać piłkarzy do Wisły.
|
No widzisz
Twoje szyderstwo na mnie nie działa - a tylko sobie myślę jak bardzo trzeba się starać żeby znaleźć takiego Cikosa czy Bunozę (Kapka?) kiedy na pewno nie gorsi (a lepsi) są pod nosem za porównywalne pieniądze (Wołąkiewicz).
No ale pewnie delegacja do Bośni czy Słowacji ciekawsza niż do Gdańska i możliwość kręcenia lodów większa.