momo napisał(a):

|
A dwa lata temu widzialem w Wiśle Łobodzińskiego, Gargułę, sześć czy siedem lat temu Dawidowskiego. Zawodnik który ma powyżej 24lat i rozegrał niecałą jedną rundę na dobrym poziomie, nie jest żadnym gwarantem dobrej gry, w dalszym czasie. A cena za nich ? Jak zapytamy o Wołąkiewicza to zapewne padnie kwota powyżej 400tys euro.
|
Możesz mi nie wierzyć, ale obserwowałem już tego zawodnika przed tym kiedy został powołany do kadry. Sezon temu też. Wydaje mi się, że 400 tyś euro to nie jest aż tak dużo nawet jak na nasze możliwości.