Wyświetl pojedynczy post
Slayer666
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 04.10.2010, 20:41
Koniec czekania na koszykówkę spod znaku NBA- wczoraj zaczęły się pierwsze gry przedsezonowe. Knicksi ze STATem i Galinarim pokonali Armani Jeans z Mediolanu, a Netsi ograli Maccabi. Teraz w Londynie trwa mecz Minnesoty z Lakersami. Po pierwszej kwarcie mamy remis 27. Transmisje można znaleźć na necie. Ja teraz lecę oglądać, potem coś naskrobię o tym, jak widzę nadchodzący sezon.
Odpowiedz cytując