Pytanie, na które każdy starszy użytkownik tego forum bez sklerozy spokojnie powinien odpowiedzieć. Była taka gierka z czasów przed pecetowych. Chyba jeszcze na Commodore, otóż było się barmanem. Jedynym zadaniem gracza było rzucenie po ladzie takiej ilości kufli z piwskiem żeby każdy z podchodzących klientów miał wspomniany kufel w ręce. Jak nazywała się ta giera ?
@
kreseq
Nie taki Warszawiak zły jak go "pomalują"
Dzięki!