Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18551
Stary 04.10.2010, 20:29
Pytanie, na które każdy starszy użytkownik tego forum bez sklerozy spokojnie powinien odpowiedzieć. Była taka gierka z czasów przed pecetowych. Chyba jeszcze na Commodore, otóż było się barmanem. Jedynym zadaniem gracza było rzucenie po ladzie takiej ilości kufli z piwskiem żeby każdy z podchodzących klientów miał wspomniany kufel w ręce. Jak nazywała się ta giera ?

@kreseq

Nie taki Warszawiak zły jak go "pomalują"

Dzięki!
Powód: JŻS
Ostatnio edytowane przez tomo : 05.10.2010 o godz. 07:41.
Odpowiedz cytując