Dean napisał(a):

Witam mam pytanie czy ma ktoś foto czapki Lechii Gdańsk co miał ją kiedyś G. Chciałbym ją zakupić, ale najpierw przypomnieć wygląd.
|
Z tego co pamiętam to tą u góry
http://www.lechia.pl/_items/articlep...534-czapki.jpg póki co nie mogę znaleźć innego zdjęcia.
Chyba o to chodzi.