Uran235 napisał(a):

|
Narazie szczęśliwie możemy jeszcze pytać czemu jesteśmy tak wysoko. Gramy beznadziejnie, a wciąż jesteśmy w górnej połówce tabeli. Nie mamy ani jednego pełnowartościowego obrońcy a nie przegrywamy spotkań. Choć nasz atak bazuje przede wszystkim na przypadku tylko dwukrotnie nie udało nam się strzelić bramki. Zdobyliśmy 6 bramek w 5 meczach( za kadencji Maaskanta) nie mając żadnego kreatywnego pomocnika.
|
Przykład pierwszy z brzegu - sędzia uznaje prawidłową bramkę Soboty. Nas nie skrzywdził, nie było czego nie uznać.
Czy Pajlić jest pomocnikiem wyróżniającym się w lidze, czy w Wiśle? Czy Bunoza zmieściłby się na ławce w Koronie albo Jagiellonii? Czy Jovanović broniłby w którymkolwiek z klubów pierwszej piątki?
Jesteśmy na szóstym miejscu, ale mamy dość blisko sąsiadów. Wystarczy spojrzeć na tabelę żeby wiedzieć, jak bardzo możemy się obsunąć już w następnej kolejce.