Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
sq
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: B 17

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4069
Stary 04.10.2010, 18:17
skttrbrain napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe rozumowanie. Już kiedyś takie prezentowano, kiedy dwa lata temu Lech za Smudy w pół roku rozgrywał spotkania co trzy dni od sierpnia do połowy grudnia i nie dość, że awansował dalej w LE i w PP, to jeszcze miał 5 punktów przewagi w lidze. A wiosną bez pucharów przegrał MP w najbardziej frajerski sposób w swojej historii mając do rozegrania tylko 15? spotkań.
Sam sobie odpowiedziałeś.
Bo to był Lech Smudy a nie Zielińskiego.
Wtedy miałeś Lewandowskiego i Rengifo z przodu i Murawskiego w środku, a teraz masz Rudnevsa i ... 3bamę i Króla Artura z przodu, Krivetsa z ofensywnego przerobionego na defmida (nie liczę reszty bo raczej nikt nie ubył).
Odpowiedz cytując