Wyświetl pojedynczy post
Mishau
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1641
Stary 04.10.2010, 18:00
skttrbrain napisał(a):Wyświetl post
Dzień był zimny i wilgotny, natomiast we wnętrzu stadionu było znacznie cieplej i stąd ta mgła. Taka moja teoria.
Własnie tak. Zauważcie że w okresie jesienno zimowym u naszej czesci europy ta mgiełka jest na kazdym stadionie
Odpowiedz cytując