Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35704
Stary 04.10.2010, 17:27
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Pamiętajmy, że odeszli właściwie tylko Marcelo i Głowacki - wprawdzie trzon drużyny, ale reszta została, więc coś jest nie tak.
Odszedł Diaz - Marcelo - Głowacki - Alvarez czyli dokładnie CAŁA obrona. Która to grała bez zmienników. A jak byli jacyś zmiennicy to też odeszli (Jop, Singlar).


P.S. ach..został Piotrek Brożek, który może grać na obronie, i zmieniał sie z Diazem. I to wszystko.

Przy założeniu, że drużynę buduje się od obrony..... mamy wyjebane fundamenty do gołej ziemi
Powód: ps
Ostatnio edytowane przez Oldpara : 04.10.2010 o godz. 17:29.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując