bonawentura napisał(a):

|
Pamiętajmy, że odeszli właściwie tylko Marcelo i Głowacki - wprawdzie trzon drużyny, ale reszta została, więc coś jest nie tak.
|
Odszedł
Diaz - Marcelo - Głowacki - Alvarez czyli dokładnie
CAŁA obrona. Która to grała bez zmienników. A jak byli jacyś zmiennicy to też odeszli (
Jop, Singlar).
P.S. ach..został Piotrek Brożek, który może grać na obronie, i zmieniał sie z Diazem. I to wszystko.
Przy założeniu, że drużynę buduje się od obrony..... mamy wyjebane fundamenty do gołej ziemi
