Wyświetl pojedynczy post
carpenter
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10335
Stary 04.10.2010, 17:16
Ale tu nikt nie płacze za Orbisem jako firmą.Ja tylko pytam dlaczego skoro rzekomo jest tak dobrze, to upadają firmy, które są ściśle powiązane ze stopniem zamożności Polaków?