Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
carpenter
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: KrK
Offline
#
10335
04.10.2010, 17:16
Ale tu nikt nie płacze za Orbisem jako firmą.Ja tylko pytam dlaczego skoro rzekomo jest tak dobrze, to upadają firmy, które są ściśle powiązane ze stopniem zamożności Polaków?
carpenter
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do carpenter
Znajdź inne posty napisane przez carpenter