Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Jonasz
Senior Member
Od: 08.2006
Offline
#
35703
04.10.2010, 16:09
co do Branco - miło go było zobaczyć jak 2 razy mocno pomógł po lewej stronie, gdzie ładnie zaasekurował w meczu ze Śląskiem.
Jonasz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jonasz
Znajdź inne posty napisane przez Jonasz