emj10 napisał(a):

No to chyba w Polsce mamy za słabo rozwiniętą branżę turystyczną jeśli wpływy z turystyki lokują nas niżej na niż PKB w skali światowej.
A poza tym czy mniejsza ilość biur turystycznych oznacza mniejsze wpływy z tej działalności? Odpowiedź jest krótka i zwięzła. Nie.
|
Taa, jedno biuro powinno być i tylko Tuska na narty albo do Peru wozić. Przecież do Egiptu to tylko Kaczor chciałby pojechać, normalnie kretyn jakiś.