Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10326
Stary 04.10.2010, 15:06
emj10 napisał(a):Wyświetl post
No to chyba w Polsce mamy za słabo rozwiniętą branżę turystyczną jeśli wpływy z turystyki lokują nas niżej na niż PKB w skali światowej.

A poza tym czy mniejsza ilość biur turystycznych oznacza mniejsze wpływy z tej działalności? Odpowiedź jest krótka i zwięzła. Nie.
Taa, jedno biuro powinno być i tylko Tuska na narty albo do Peru wozić. Przecież do Egiptu to tylko Kaczor chciałby pojechać, normalnie kretyn jakiś.
Hej Nasz TS !!