Wyświetl pojedynczy post
Lucas.B
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1813
Stary 04.10.2010, 14:49
Przede wszystkim to powinniśmy wybrać jakiś konkretny model funkcjonowania klubu od strony sportowej i organizacyjnej - u nas jest tak, że pewne pomysły wciela się na łapu - capu oczekując pozytywnych rezultatów - określimy się jakim klubem ma być Wisła - młodych zdolnych czy doświadczonych wyjadaczy z zachodu. W tym kontekście należy zwrócić uwagę jak sprawnie, stosunkowo niewielkim jak na standardy niemieckie budżecie i wydawaniu pieniędzy na transfery można stworzyć silny zespół mowa o Dortmundzie - postawiono w głównej mierze na młodych, którzy ciągną ten wózek, rozumieją się m.in. dlatego że nie ma u nich podziałów ze względu na wiek. A u nas wymaga się przede wszystkim od starszyzny - na wszystko jest czas i miejsce ale Ci zawodnicy przecież nie mają naście lat a są po 30-tce. Basałaj z Cupiałem zrobili burdel w którym nic nie gra, nie ma ładu i składu, zawodnicy są tu lub grają za zasługi.
Odpowiedz cytując