Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1812
Stary 04.10.2010, 14:48
zimek napisał(a):Wyświetl post

Żurawski zwraca uwagę na liczbę obcokrajowców, a więc policzmy ich w Wiśle - Jovanić, Chavez, Bunoza, Branco, Cikos, Cleber, Paljić, Jirsak, Kirm, Boukhari, Rios. Razem 11 zawodników.
Z czego w tym okienku transfoerowym przyszlo 8!. I tu jest wielki problem, gdyby oni dluzej byli to kazdy sie moze zgrywac, a tutaj ani be ani me, nagle 8 gosci przychodzi i zebyto poukladac to zajmie wieki, do tego aklimatyzacja gdzie nikt nikogo nie zna trwa, i to z pewnoscia ma prawo zniechecic Polskich zawodnikow..
Odpowiedz cytując