zimek napisał(a):

Żurawski zwraca uwagę na liczbę obcokrajowców, a więc policzmy ich w Wiśle - Jovanić, Chavez, Bunoza, Branco, Cikos, Cleber, Paljić, Jirsak, Kirm, Boukhari, Rios. Razem 11 zawodników.
|
Z czego w tym okienku transfoerowym przyszlo
8!. I tu jest wielki problem, gdyby oni dluzej byli to kazdy sie moze zgrywac, a tutaj ani be ani me, nagle 8 gosci przychodzi i zebyto poukladac to zajmie wieki, do tego aklimatyzacja gdzie nikt nikogo nie zna trwa, i to z pewnoscia ma prawo zniechecic Polskich zawodnikow..