Wyświetl pojedynczy post
carpenter
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10323
Stary 04.10.2010, 14:47
emj10 napisał(a):Wyświetl post
A to coś złego że upadł? Normalne prawo rynku. Jak firma sobie nie radzi i nie potrafi się dostosować do cyklu koniunkturalnego to tak kończy. Orbis był firmą prywatną i państwo nie ma nic do tego, a że wykorzystuje się upadłość na napełnienie swojej kabzy (poczytajcie o tych funduszach gwarancyjnych dla firm z branży turystycznej, które idą z kasy o ile dobrze pamiętam marszałka województwa) to już zupełnie inna sprawa. Jak mi padała druga firma z rzędu to ktoś się mną przejął? Chyba nie bardzo.
Już tłumaczę.Przychody firmy turystycznej są w linii prostej odzwierciedleniem stopnia zamożności społeczeństwa.