Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35702
Stary 04.10.2010, 14:42
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Pamiętajmy, że odeszli właściwie tylko Marcelo i Głowacki - wprawdzie trzon drużyny, ale reszta została, więc coś jest nie tak.
Coś nie tak jest od dłuższego czasu. Właściwie ten sezon jest kontynuacją trendu zapoczątkowanego wiosną. Na 13 spotkań przegraliśmy wtedy 3 i zremisowaliśmy 4 mecze, zdobywając o 2 punkty więcej niż teraz w 8 pierwszych spotkaniach. Nawt nie chcę sobie wyobrażać, jakby to wyglądało wtedy, gdybyśmy w składzie mieli Cikosa, Bunozę czy Clebera w teraźniejszej formie zamiast Głowy, Marcelo i Alvareza czy Diaza.

Z piłkarzy grających w tamtej kadrze regres zanotował tylko Sobol. Mały, Paweł Brożek, Kirm, Jirsak pokazują teraz mniej więcej to samo. O Piotrze Brożku trudno cokolwiek powiedzieć, tak jak i o Boguskim. I w ten sposób chyba omówiliśmy cały "trzon", który miałeś na myśli.

Dodam jeszcze, że Paweł Brożek strzelił wiosną w 13 meczach tylko 4 bramki, z czego 3 w pamiętnym meczu z Legią. To dobitnie wskazuje w jakiej formie był i nadal jest. Nie rozumiem wobec tego, skąd, po takiej demolce w obronie i porównywalnej formie piłkarzy do tej sprzed wakacji, oczekiwania, że Wisła może coś grać.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 04.10.2010 o godz. 14:58.
Odpowiedz cytując