Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7776
Stary 04.10.2010, 14:29
Dokładnie, ilu młodych, zdolnych zawodników biega po drugo, czy trzecioligowych boiskach, to my nawet nie wiemy. Są do wyciągnięcia prawie za darmo, tylko tutaj trzeba chęci, dobrego skautingu i zaangażowania. Narazie u naszych działaczy tego brakuje.
Odpowiedz cytując