IMO dobrze, to że paru przyjechało pierwszy raz na mecz w życiu i myślało, że wejdą jak do kina i pokrzyczało pod bramą, bo musieli czekać 20 min w kolejce nic nie znaczy. Wejść na stadion jest 30, każde po 4 kołowroty. Sam przyjechałem na ostatnią chwilę i przez to zmuszony byłem stać 20 minut w kolejce, ale tragedii żadnej nie było. Wyjście ze stadionu to już w ogóle bajka. Sam obiekt wewnątrz prezentuje się super, sprawia monumentalne wrażenie, tak jak miałem ogromną obawę przed tym, jak to będzie wyglądać w rzeczywistości, tak siedząc na trybunie POZnan* na drugim piętrze przecierałem oczy ze zdumienia przez pierwsze 20 minut. Może jestem po prostu nieprzyzwyczajony do takich stadionów

Otoczenie stadionu to jeszcze gemyla straszna, cóż to się na szczęście zmieni.
Generalnie jakby posłuchać ludzi pod wejściami, to takie hity się na ten mecz zjechały, że szkoda gadać. Ludzie ze Szczecina, wynalazki z Pomorza, Lubuskiego, Dolnego Śląska. Patologia totalna, nawaleni w trzy dupy. Niestety nowe stadiony plus europuchary będą wszędzie taki problem generować chyba..
