Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10321
Stary 04.10.2010, 13:31
carpenter napisał(a):Wyświetl post
Stać, nie stać, ale niestety Orbis upadł niedawno. Taki mamy boom gospodarczy, że nie dali już rady obsługiwać wszystkich chętnych na wakacje, spanikowali i ogłosili upadłość. Przynajmniej nestor włoskich publicystów twierdzi, że tak jest...
Czekam ,aż orzeu ogłosi czy macie(2 posty wyzej) paranoje jak ja ,bo skoro "nie rozumiecie" artykułu z Onetu to powinniście ja mieć ,ale pewnie sie nei doczekam ,zatem życze Miłego Dnia..