carpenter napisał(a):

|
Stać, nie stać, ale niestety Orbis upadł niedawno. Taki mamy boom gospodarczy, że nie dali już rady obsługiwać wszystkich chętnych na wakacje, spanikowali i ogłosili upadłość. Przynajmniej nestor włoskich publicystów twierdzi, że tak jest...
|
Czekam ,aż orzeu ogłosi czy macie(2 posty wyzej) paranoje jak ja ,bo skoro "nie rozumiecie" artykułu z Onetu to powinniście ja mieć

,ale pewnie sie nei doczekam ,zatem życze Miłego Dnia..