|
Szkoda że jeszcze 4 miesiące temu gdy pisałem że kupieni zawodnicy to szrot, wszyscy się nimi podniecali, Czikos słaby, Jovanic przegrywa z Pawełkiem, Żurawski dramat, Bunoza kolejne drewno, Kowalski szkoda słów, reszta zawodników też niczym nie powala, więc Panie trenerze o jakiej jakości Pan mówi? Żeby prezentować jakość trzeba mieć kim grać, z tymi zawodnikami to tylko przeciętność, nie wiem co tam Tobie i Stanowi Basałaj obiecał ale jak w zimie nic się nie zmieni to znaczy że niestety następuje koniec pewnej ery...jeśli transfery mają się opierać na zaciągu niezliczonej ilości zagranicznych ogórków dziękuje...
|