Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1806
Stary 04.10.2010, 12:33
penetracja napisał(a):Wyświetl post
Ja się zastanawiam czy zimą gdy Wisła będzie tak w okolicy 8 miejsca w tabeli uda się ściągnąć jakichś sensownych zawodników. Przecież taki grajek jak sobie zobaczy jak prezentowała się Wisła w dwóch ostatnich edycjach pucharów to jak myślicie co sobie pomyśli ?
8 miejsce w tabeli wcale nie musi w tym sezonie oznaczać dużych strat punktowych.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 04.10.2010 o godz. 12:39.
Odpowiedz cytując