Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
zOOn
Member
Od: 01.2003
Skąd: EU
Offline
#
15877
04.10.2010, 12:13
Marceli_szpak
napisał(a):
Co się tam dziś wyprawia?
Nic takiego. Zdjecie jest mocno przeswietlone, co przy ostrym sloncu i kontrastach daje taki efekt.
zOOn
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zOOn
Znajdź inne posty napisane przez zOOn