Wyświetl pojedynczy post
Dean
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: BF

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15875
Stary 04.10.2010, 11:31
Damian1241 napisał(a):Wyświetl post
a wyobrazasz sobie kibiców Wisly siedzacych tak blisko legi albo cracovi?
dziwne, że wtedy tak zrobili, a na meczu Legia-Lechia zdecydowanie zrobili odstęp między kibicami gospodarzy i gości.

Lechia Gdańsk !

Odpowiedz cytując