Wyświetl pojedynczy post
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15874
Stary 04.10.2010, 11:25
ewcia napisał(a):Wyświetl post
Bufor na Legii już jest i to dosyć spory. Kilka osób odpowiedzialnych za budowę naszego stadionu mogła by odwiedzić stadion w Warszawie żeby zobaczyć jak się buduje obiekt sportowy.
Stadion fajny. Widok z sektora gości dobry. Akustyka też dobra ogólnie stadion Legii prezentuje się fajnie. Ale osobiście oglądając zdjęcia liczyłem, że na żywo stadion zrobi na mnie lepsze wrażenie a tak nie było. Problem jest z wieszaniem flag, nie ma do czego ich przywiązać i trzeba używać taśmy
Odpowiedz cytując