ewcia napisał(a):

|
Bufor na Legii już jest i to dosyć spory. Kilka osób odpowiedzialnych za budowę naszego stadionu mogła by odwiedzić stadion w Warszawie żeby zobaczyć jak się buduje obiekt sportowy.
|
Stadion fajny. Widok z sektora gości dobry. Akustyka też dobra ogólnie stadion Legii prezentuje się fajnie. Ale osobiście oglądając zdjęcia liczyłem, że na żywo stadion zrobi na mnie lepsze wrażenie a tak nie było. Problem jest z wieszaniem flag, nie ma do czego ich przywiązać i trzeba używać taśmy
