Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35696
Stary 04.10.2010, 11:08
polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):Wyświetl post
Wisła aspiruje do czegoś więcej niż przeciętność.

Przepraszam bardzo ale na dzisiaj to Wisla wlasnie aspiruje do przecietnosci bo poki co to jest beznadzieja. O dobrobycie to wogole poki co nie mowmy bo to daleka droga.

Boguski jaki jest kazdy widzi , nie gra na miare tego co przed feralna kontuzja. Moze uda sie mu w koncu "odpalic" do konca rundy, jak nie to obawiam sie ze podzieli los Lobodzinskiego.

Co do transferow, musem jest w zimie zakup jednego (jak nie dwoch) srodkowych obroncow, dwoch bocznych obroncow, z dwoch skrzydlowych (najlepiej na obiez pozycje) i napastnika. A zapomnialem Bramkarz to chyba obok obroncow najwieksza potrzeba.

Duzo tych luk i pewnie malo srodkow, wiec chcialbym chociaz porzadnego bramkarza i dwoch obroncow.

Pozdrawiam
Odpowiedz cytując