polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):

|
Wisła aspiruje do czegoś więcej niż przeciętność.
|
Przepraszam bardzo ale na dzisiaj to Wisla wlasnie aspiruje do przecietnosci bo poki co to jest beznadzieja. O dobrobycie to wogole poki co nie mowmy bo to daleka droga.
Boguski jaki jest kazdy widzi

, nie gra na miare tego co przed feralna kontuzja. Moze uda sie mu w koncu "odpalic" do konca rundy, jak nie to obawiam sie ze podzieli los Lobodzinskiego.
Co do transferow, musem jest w zimie zakup jednego (jak nie dwoch) srodkowych obroncow, dwoch bocznych obroncow, z dwoch skrzydlowych (najlepiej na obiez pozycje) i napastnika. A zapomnialem Bramkarz to chyba obok obroncow najwieksza potrzeba.
Duzo tych luk i pewnie malo srodkow, wiec chcialbym chociaz porzadnego bramkarza i dwoch obroncow.
Pozdrawiam