Wyświetl pojedynczy post
Jonasz
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1801
Stary 04.10.2010, 10:58
Dobry i ambitny zawodnik jak zobaczy, że drużyna, do której ma być ściągnięty jest na 8. miejscu to powinien pomyśleć: "potrzebują mnie, bo chcą być wyżej w tabeli"
Wczoraj właśnie w Lidze+Extra tak mówił Kafarski o którymś swoim piłkarzu ściągniętym do Lechii - że wypowiadał się w podobnym tonie i teraz jest bardzo chwalony za postawę i grę.
Odpowiedz cytując