Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4050
Stary 04.10.2010, 10:26
Cierpliwosc juz sie konczy. Z tego co pisza w "Dzienniku" Cabral,Mezenga i Knezevic poleca juz w zimie. Dobry ruch, ale nie do konca. Cabral owszem gra piach, Mezenga to nie typ, ktory gra jako jedyny napastnik i jednak nasza liga to nie jego bajka. Knezevic w sumie duzo nie gral, ale skoro na lawie siedzi to coz. Licze jeszcze na Wawrzyniaka,Iwanskiego i Choto. Moze nadal go Turasy chca...opchnac i po sprawie


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując