Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1795
Stary 04.10.2010, 10:03
Marcinnno napisał(a):Wyświetl post
Narzekacie na Żurawskiego, a co robi Brożek od kilku sezonów no co robi ? Stoi na tym polu karny, macha tymi rękami, wieczne pretensje, o piłkę nie umie powalczyć, jak ma sytuacje to bardzo często nie strzeli i on jest dobry? Nie zapominajcie, że Żurawski zrobił bardzo, bardzo, bardzo dużo dla tego klubu i choćby za to właśnie szacunek mu się należy! To on był kluczową postacią w meczach z Schalke czy Parmą. Jak dopierdzielacie się do Żurawia dopierdzielcie się również do wiecznie niezadowolonego Brożka. A co Małecki robi ? To samo facet dośrodkować głupiej piłki nie umie ! Głupiej piłki, a pcha się do rzutów wolnych, rożnych i mamy po stałym fragmencie gry w tym momencie. Ja się pytam gdzie jest trener w tej sytuacji tu panuje samo wolka? Fajnie nikt na Patryka tyle nie powie co na Żurawskiego, bo Mały tak bardzo kocha Wisłę. Ciekawi mnie kto stoi za sprowadzeniem Jovanica. Pisało na weszło niedawno , ale niestety nie mogę tego odnaleźć. My szukamy bramkarza od tylu i płacimy uwaga 500 tysięcy euro i facet jest na poziomie Pawełka? No sorry , ktoś za to jest odpowiedzialny. Za taką kasę mielibyśmy choćby Sandomierskiego, jeśli Wisła dalej będzie podpisywać kontrakty z odpadkami z zagranicy daleko nie zajdziemy. Co to trenera daje mu czas nie dłużej niż do stycznia, kiedyś cierpliwość i tak w tym przypadku anielska się skończy
Nikt tego nie kwestionuje. Ale to było w latach bodaj 2000-2005 i tego nikt Mu nigdy nie zapomni,ale dzień dzisiejszy skrzeczy. Mały i Brożek oberwali tu niejeden raz przy czym oni mają tyle lat, że jest nadzieja, że mogą jeszcze coś zagrać, można na nich zarobić. Żuraw jest już niestety na ostatniej prostej. Co do Jovanica i Sandomierskiego jestem tego samego zdania jak Ty.
Odpowiedz cytując