Wyświetl pojedynczy post
momo
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35695
Stary 04.10.2010, 07:31
Titto napisał(a):Wyświetl post
Ja w Wiśle widziałbym kliku piłkarzy z Lechii podoba mi się gra Huberta Wołąkiewicza obecnie najlepszego chyba lewego obrońce w lidze może też grać na środku obrony tak samo jak Krzysztof Bąk. Na bramce widziałbym Sandomierskiego bardzo zdolnego młodego bramkarza lub... Pawła Kapsę. Ostatnio radzi sobie bardzo dobrze w Lechii nie popełnia raczej błędów a w meczu z Legią jego interwencje zaważył o tym, że Lechia nie przegrywała do przerwy. Bardzo dobrze radzi sobie Buzała ostatnio sporo strzela. Najbardziej z tej piątki chciałbym Wołąkiewicza i Sandomierskiego, bo w Wiśle chciałbym widzieć kadrowiczów polskich.

PS. moim zdaniem Wilk powinien zostać powołany do kadry.
A dwa lata temu widzialem w Wiśle Łobodzińskiego, Gargułę, sześć czy siedem lat temu Dawidowskiego. Zawodnik który ma powyżej 24lat i rozegrał niecałą jedną rundę na dobrym poziomie, nie jest żadnym gwarantem dobrej gry, w dalszym czasie. A cena za nich ? Jak zapytamy o Wołąkiewicza to zapewne padnie kwota powyżej 400tys euro.
Odpowiedz cytując