Pytanie czy mu się znudziło, czy też boss doszedł do wniosku, że lepiej będzie jeśli swoje antykościelne i antypisowskie harce będzie odgrywał pod innym szyldem, aby PO mogła dalej odgrywać spektakl pt. "zgoda buduje" co w ostatniej kampanii wyborczej nie wychodziło zbyt dobrze. Przy okazji odbierze deko głosów LSD.
Scenariusz akcji "anty-dopalacz" wydaje się to potwierdzać, o czym już wcześniej wspominałem.
Jeszcze a'propo gwałciciela i szantażysty, takie zdjęcie z wielbicielką znalezione w necie
http://www.fronda.pl/jorgen/blog/pro...zeciw_krzyzowi