Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35694
Stary 03.10.2010, 21:44
Ja w Wiśle widziałbym kliku piłkarzy z Lechii podoba mi się gra Huberta Wołąkiewicza obecnie najlepszego chyba lewego obrońce w lidze może też grać na środku obrony tak samo jak Krzysztof Bąk. Na bramce widziałbym Sandomierskiego bardzo zdolnego młodego bramkarza lub... Pawła Kapsę. Ostatnio radzi sobie bardzo dobrze w Lechii nie popełnia raczej błędów a w meczu z Legią jego interwencje zaważył o tym, że Lechia nie przegrywała do przerwy. Bardzo dobrze radzi sobie Buzała ostatnio sporo strzela. Najbardziej z tej piątki chciałbym Wołąkiewicza i Sandomierskiego, bo w Wiśle chciałbym widzieć kadrowiczów polskich.

PS. moim zdaniem Wilk powinien zostać powołany do kadry.
Odpowiedz cytując