|
Ja w Wiśle widziałbym kliku piłkarzy z Lechii podoba mi się gra Huberta Wołąkiewicza obecnie najlepszego chyba lewego obrońce w lidze może też grać na środku obrony tak samo jak Krzysztof Bąk. Na bramce widziałbym Sandomierskiego bardzo zdolnego młodego bramkarza lub... Pawła Kapsę. Ostatnio radzi sobie bardzo dobrze w Lechii nie popełnia raczej błędów a w meczu z Legią jego interwencje zaważył o tym, że Lechia nie przegrywała do przerwy. Bardzo dobrze radzi sobie Buzała ostatnio sporo strzela. Najbardziej z tej piątki chciałbym Wołąkiewicza i Sandomierskiego, bo w Wiśle chciałbym widzieć kadrowiczów polskich.
PS. moim zdaniem Wilk powinien zostać powołany do kadry.
|