Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35693
Stary 03.10.2010, 19:51
E nie ma się co pieścić z kopaczami. Mam nadzieję, że profesjonalnie się pożegnamy w ciągu roku z calym tym zaciągiem szrotu i zaczniemy od nowa budować kadrę na przyszłe lata. Nie ma sensu na drewnie opierać drużyny.
..
Odpowiedz cytując