Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35690
Stary 03.10.2010, 19:46
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
yoda79 - oczywiście, że w naszej kadrze są zawodnicy słabsi od Boguskiego, którzy na wylot z klubu zasługują bardziej niż On. Powiedz mi tylko - bo nie ma we mnie tyle optymizmu co w Tobie - jakie to cechy (typowo piłkarskie) posiada Rafał, które pozwalają Ci nadal w niego wierzyć? Co do formy sprzed kontuzji nie ma się o co sprzeczać - Ty uważasz, że była świetna. Ja twierdzę, że taka jak obecnie (tyle, że teraz kiksując nie trafia w bramkę, wtedy jakimś cudem trafiał).
Dobra jak na polską ligę technika (nie wiem czemu Rafał teraz tak przyjmuje słabo piłkę), szybkość, przegląd pola i nieźle ułożona noga. Największy mankament - brak "zęba" w grze i czasami skuteczność. Niestety Boguski teraz zatracił swoje atuty, a szkoda-na polską słabiutką ligę Rafał w formie byłby wystarczający.
Szanuję Twoje zdanie - różnimy się po prostu w tej kwestii.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując