yoda79 - oczywiście, że w naszej kadrze są zawodnicy słabsi od Boguskiego, którzy na wylot z klubu zasługują bardziej niż On. Powiedz mi tylko - bo nie ma we mnie tyle optymizmu co w Tobie - jakie to cechy (typowo piłkarskie) posiada Rafał, które pozwalają Ci nadal w niego wierzyć? Co do formy sprzed kontuzji nie ma się o co sprzeczać - Ty uważasz, że była świetna. Ja twierdzę, że taka jak obecnie (tyle, że teraz kiksując nie trafia w bramkę, wtedy jakimś cudem trafiał).
wiśnia napisał(a):

|
Odwalcie się od Boguskiego. Każdy może miec słabszy okres
|
Ile to ten okres trwa? Jedynie półtora roku?