|
Odwalcie się od Boguskiego. Każdy może miec słabszy okres. Wszyscy zapomnieli jak na dupe ratował? to wtedy był dobry...teraz jest bee. W drużynie potrzeba Polaków, a nie wynalazków Bunozopodobnych, więc jeśli ktoś miałby odejść to trzeba w pierwszej kolejności pozbyć sie tych wynalazków Kapki skauta.
|