Wyświetl pojedynczy post
wiśnia
Senior Member
 
Od: 04.2008
Skąd: Proko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35687
Stary 03.10.2010, 19:40
Odwalcie się od Boguskiego. Każdy może miec słabszy okres. Wszyscy zapomnieli jak na dupe ratował? to wtedy był dobry...teraz jest bee. W drużynie potrzeba Polaków, a nie wynalazków Bunozopodobnych, więc jeśli ktoś miałby odejść to trzeba w pierwszej kolejności pozbyć sie tych wynalazków Kapki skauta.
Odpowiedz cytując