Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4025
Stary 03.10.2010, 19:24
Titto napisał(a):Wyświetl post
Tak jak mówiłem Kafarski to dobry trener. Szczerze mówiąc widziałbym go nawet w Wiśle obok Probierza to moim zdaniem najlepszy polski trener ekstraklasy. Lechia ma bardzo przemyślanie prowadzoną politykę transferową. Natomiast Jagiellonia jest świetnie prowadzona przez Probierza klub nie pozyskuje wielu zawodników, ale też się ich nie pozbywa. Probierz tworzy kolektyw w zespole.Fajnie to u nich funkcjonuje
Odkąd pojawił się Probierz, to co pół roku zmienia się skład Jagiellonii. Wielu zawodników przychodzi, wielu odchodzi.

emj10 napisał(a):Wyświetl post
A co Jacek Zieliński ma wspólnego z budowaniem zespołu długofalowo? Chyba wciąż zaciąg Smudy gra tam pierwsze skrzypce, a Kiełb i Rudnevs mogą być solidnymi wzmocnieniami.
Jacek Zieliński, który był w studio, to asystent Smudy z reprezentacji, a nie trener Lecha.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 03.10.2010 o godz. 19:26.
Odpowiedz cytując