Wyświetl pojedynczy post
qkrzysiekq
Junior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35684
Stary 03.10.2010, 18:46
polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):Wyświetl post
Wykupisz wszystkich zawodników na poziomie ekstraklasy, żeby nam nie strzelali bramek?

Boguski jest zawodnikiem przeciętnym. Wisła aspiruje do czegoś więcej niż przeciętność. Jeśli będzie ją stać, powinna pozbyć się Boguskiego i sprowadzić lepszego napastnika.
Przypomnij sobie jak Rafał grał przed kontuzją z meczu z Legią. Lepiej dać mu czas, żeby odzyskał dawną formę, a nie odrazu sprzedawać. Jeżeli mamy się pozbywać zawodników, to takich darmozjadów typu; Łobo, Garguła, Żurawski... Zarabiają grubą kasę, a gówno grają...
Odpowiedz cytując