polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):

Wykupisz wszystkich zawodników na poziomie ekstraklasy, żeby nam nie strzelali bramek?
Boguski jest zawodnikiem przeciętnym. Wisła aspiruje do czegoś więcej niż przeciętność. Jeśli będzie ją stać, powinna pozbyć się Boguskiego i sprowadzić lepszego napastnika.
|
Przypomnij sobie jak Rafał grał przed kontuzją z meczu z Legią. Lepiej dać mu czas, żeby odzyskał dawną formę, a nie odrazu sprzedawać. Jeżeli mamy się pozbywać zawodników, to takich darmozjadów typu; Łobo, Garguła, Żurawski... Zarabiają grubą kasę, a gówno grają...