serek.c2 napisał(a):

|
Zależy co rozumiesz przez "grać potrafi". Wg mnie Boguski "grać potrafi" - tyle że na poziomie Bełchatowa czy innej Korony. Mamy żałować piłkarza, który ma problemy z podstawami piłkarskiego abecadła? Jeśli jest szansa sprzedać Boguskiego zróbmy to czym prędzej (jakiś cypryjski klub zapewne się napali). Trzeba nam lepszych niż Rafał, dużo lepszych.
|
Gdzie w tabeli jest Korona, a gdzie Wisła. Jak gra Bełchatów, a jak Wisła. Boguski nie łapałby się do ataku w tamtych drużynach.