polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):

Wykupisz wszystkich zawodników na poziomie ekstraklasy, żeby nam nie strzelali bramek?
Boguski jest zawodnikiem przeciętnym. Wisła aspiruje do czegoś więcej niż przeciętność. Jeśli będzie ją stać, powinna pozbyć się Boguskiego i sprowadzić lepszego napastnika.
|
Nie o to chodzi. Po prostu polska liga nie ma dobrych napastników, na ktorych nas stac, a Boguski pewny poziom juz kiedys osiagnal, trzeba mu teraz pomoc na niego wrocic, a nie pozbywac sie go, jak Wtorka. Bo ze grac potrafi, to wiemy.