Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35676
Stary 03.10.2010, 16:37
polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):Wyświetl post
Wykupisz wszystkich zawodników na poziomie ekstraklasy, żeby nam nie strzelali bramek?

Boguski jest zawodnikiem przeciętnym. Wisła aspiruje do czegoś więcej niż przeciętność. Jeśli będzie ją stać, powinna pozbyć się Boguskiego i sprowadzić lepszego napastnika.
Nie o to chodzi. Po prostu polska liga nie ma dobrych napastników, na ktorych nas stac, a Boguski pewny poziom juz kiedys osiagnal, trzeba mu teraz pomoc na niego wrocic, a nie pozbywac sie go, jak Wtorka. Bo ze grac potrafi, to wiemy.
Odpowiedz cytując