Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
OstryLG
Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4003
Stary 03.10.2010, 16:27
nie zebym sie chwalił

OstryLG napisał(a):Wyświetl post
Arka Gdynia - Polonia Warszawa 0-2
GKS Bełchatów - Lech Poznań 1-3
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 1-1
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 0-3
Polonia Bytom - Widzew Łódź 2-1
Ruch Chorzów - Korona Kielce 1-0
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 4-2
Zagłębie Lubin - Cracovia 1-1
Po tej kolejce nic sie nie zmieniło, Wisła, Legia i amica tracą punkty a zdobywają je Jaga, Lechia, GKS, ciekawe jak długo potrwa taka seria, bo jeszcze 2-3 takie kolejki i "Wielka" Trójka będzie miała problem z dobiciem do czołówki.

ŚWL
ŚWL
Odpowiedz cytując