Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10305
Stary 03.10.2010, 14:54
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Problem to masz z tym ,żeby uwierzyć ,że wiekszośc spoleczenstwa albo boi sie ,albo nienawidzi jak ja Kaczyńskiego , dziekuje (juz naprawde ostatni raz )
Rzekłbym, że mam nadzieję, iż to już twój ostatni wpis w tym temacie. Ale nawet się nie łudzę, że dotrzymasz słowa.