AS82 napisał(a):

|
Problem to masz z tym ,żeby uwierzyć ,że wiekszośc spoleczenstwa albo boi sie ,albo nienawidzi jak ja Kaczyńskiego , dziekuje (juz naprawde ostatni raz )
|
Rzekłbym, że mam nadzieję, iż to już twój ostatni wpis w tym temacie. Ale nawet się nie łudzę, że dotrzymasz słowa.