Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Sakro
Junior Member
Od: 03.2008
Offline
#
18534
03.10.2010, 14:03
Czy bilet okresowy na sieć obowiązuje także w komunikacji nocnej oraz w weekendy?
Sakro
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sakro
Znajdź inne posty napisane przez Sakro