Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7605
Stary 03.10.2010, 13:41
1q2 napisał(a):Wyświetl post
To choć tyle -a mówił czemu? mówił w ogóle coś o trenerze?
Że treningi są ciekawe i ciężkie. Ale ma obawy, czy to, czego trener wymaga piłkarze są w stanie wykonać na boisku.
Zaczął coś wspominać o braku jakości w drużynie. Czym dowalił sam sobie
..
Odpowiedz cytując